Stolar Chiavari mässing

668556

STOLAR, 1 par, Chiavari-modell, Italien 1900-talets andra hälft, stomme av mässing, fast sits klädd med rött tyg, sitthöjd

Smärre bruksslitage

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Stolar Chiavari mässing

Budhistorik (5 bud)
5092837
1 700
5091437
1 600
5089023
5085457
5084888

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.