Bengt Lindström litografi

668550

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): "Salt Nytt År" ur "Nyårshälsning", signerad Lindström i trycket, färglitografi, ca 30x20 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (14 bud)
5087018
5087008
5087017
950
5087008
900
5087016
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.