Arvid Öström oljemålning

668499

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Blomsterstilleben, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 16x19 cm

Monter 6

Arvid Öström oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5083988
850
5083788
5083788
600
5083584
550
5080223
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.