Carl August Fahlgren

Föregående | Översikt | Nästa

668498

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad a tergo C.A. Fahlgren, olja på pannå, 15,5x20 cm

Ett färgbortfall i neder höger hörn

Konst, Äldre måleri

Monter 27

668498 - Carl August Fahlgren
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Carl August Fahlgren

Budhistorik (1 bud)

5080695
2019-08-16 03:46:33

17 timmar 24 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
20:42   (21:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.