Oidentifierad konstnär oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

668497

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets första hälft, motiv föreställande Gustaf Wasa och Darlakarlarna, olja på kopparplåt, signerad J. Klint, mått ca 17x24 cm

Kreckelering, något gulnad, smuts

Konst, Äldre måleri

Monter 27

668497 - Oidentifierad konstnär oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
5080943
5080942
1 800
5080941
900
5079990
5079468

16 timmar 28 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
20:36   (21:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.