Gösta Gustavson oljemålning

668495

GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): ''Tanto, samling vid pumpen'', signerad och daterad Gösta Gustavson -1974, olja på duk uppfodrad på pannå, mått ca 14x18 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Monter 6

Gösta Gustavson oljemålning

Budhistorik (32 bud)
5084754
3 200
5084760
5084754
2 800
5084757
2 600
5084754
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.