Alvar Aalto "Stol 45"

Föregående | Översikt | Nästa

668494

ALVAR AALTO, "Stol 45", karmstol, Artek, Finland, 1900-talets andra hälft, furu, armlän i läder, oxblod, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, rispor och klädsel på armlän med smärre skador.

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 8

668494 - Alvar Aalto "Stol 45"
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Alvar Aalto

Budhistorik (6 bud)
5083069
5082932
500
5082931
450
5081590
5081585

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
20:20   (21:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.