Bokhyllor design Bertil Fridhagen

668486

BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor, 1 par, Bodafors,1960-tal, Bodafors, 4 sektioner, valnötsfanér, underdelar med 3 lådor vardera samt hyllförvaring bakom dörrar, överdelar med hyllplan, totalhöjd ca 187, bredd ca 130 cm vardera, djup ca 40/25 cm

Bruksslitage, repor, vattenringar

Möbler, Hyllor, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (11 bud)
5085156
1 400
5085162
1 300
5085156
5085153
5085147

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.