Bruno Liljefors

668483

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Rävar, efter oljemålning, signerad samt numrerad 9/100, tryckmått ca 24x33 cm

Gulnad

Rum 6

Bruno Liljefors

Budhistorik (21 bud)
5087230
1 400
5087228
1 300
5087136
5087072
5087135

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.