Etsningar 1700-talets slut

Föregående | Översikt | Nästa

668477

LOUIS BRION DE LA TOUR (1743-1803): gravyrer, 2 st, föreställande 2 astrolabier, handkolorerade etsningar, mått ca 36x49,5 cm

Fläckar, gulnade, mittveck

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Naturvetenskap

Fack 53

668477 - Etsningar 1700-talets slut
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Etsningar 1700-talets slut
Budhistorik (5 bud)
5083267
5082234
5079350
5077826
5077624

10 timmar 29 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
14:08   (15:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.