Gisela Piesche färglitografier

668469

GISELA PIESCHE (Tyskland, född 1943): Surrealistiska kompositioner (4), signerade Gisela Piesche, numrerade 183/250, färglitografier, ca 46x35 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (1 bud)

5092170
2019-08-22 14:30:49

2019-08-23 kl 11:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.