Bengt Lindström färglitografi

668468

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 171/180, färglitografi, ca 55x75 cm

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (4 bud)

5093424
450
5089027
5087339
5085312

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.