Jon Pärson oljemålning

668466

JON PÄRSON (1933-2018): Komposition, signerad Jon Pärson, olja på duk, ca 102x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Jon Pärson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5092505
5092743
1 900
5092505
1 800
5085620
1 700
5085620
900

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.