Hatthylla

668462

HATTHYLLA, funkis, omkring 1900-talets mitt, aluminium och trä, längd ca 124, djup 26,5 cm

Slitage, skurvar medföljer, skador

Diverse

Rum 7

Hatthylla

Budhistorik (8 bud)
5086657
600
5081724
550
5078550
500
5081722
500
5078550
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.