Spegel Karl Johan

668455

SPEGEL empire, 1800-talets början, förgylld, skuren dekor och pastellage, spegelns krön med dekor av lyra, ca 150x65 cm

senare bronsering och glas

Speglar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Spegel Karl Johan

Budhistorik (8 bud)
5084561
1 900
5080999
1 800
5080998
1 700
5080997
5080996
600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.