Oljemålning

668450

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Antikiserande motiv, olja på duk, osignerad, ca 74x56 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

renoverad, kompletterad

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Oljemålning

Budhistorik (29 bud)
5083786
11 000
5083821
10 500
5083786
10 000
5083818
9 800
5083786
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.