Gösta Månsson oljemålning

668433

GÖSTA MÅNSSON (1924-2009): "Samling vid pumpen", signerad G. Månsson, olja på duk, ca 41x33 cm

Rum 6

Gösta Månsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5080226
2019-08-15 20:04:47

2019-08-18 kl 15:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.