Corneille litografi

668431

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition,
signerad och daterad Corneille '95, EA, färglitografi, bildmått ca 40,5x52 cm

Rum 6

Corneille litografi
Budhistorik (5 bud)
5080677
5080496
5080495
450
5077456
5077379

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.