Enrico Baj färglitografi

668429

ENRICO BAJ (1924-2003): Flöjtspelande kvinna, signerad Baj, 59/75, färglitografi, bildmått ca 53x39 cm

Tavelvagn 1

Enrico Baj färglitografi
Budhistorik (16 bud)
5080912
5081884
5080912
1 900
5080872
1 800
5080872
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.