Eric Hallström oljemålning

668421

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Läsande kvinna och gosse, signerad Eric Hallström, olja på duk, ca 62x84 cm

Fack 6

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5080059
5078085

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.