Lars Norrman oljemålning

668414

LARS NORRMAN (1915-1979): "Peru", signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 26x71 cm

Fack 53

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5080664
450
5080447
5076303
5076523
5076303

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.