Karmstol

668399

KARMSTOL, rokokostil, 1800-tal, stomme i lövträ, klädsel i grön textil, sitthöjd ca 40 cm

Skador och lagningar, förstärkningar

Möbler, Stolar

Rum 4

Karmstol

Budhistorik (30 bud)
5087201
2 600
5087170
2 400
5087200
2 400
5087170
5079550

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.