Bo Hylander Blandteknik

668393

BO HYLANDER (1941-2015): "Möte", signerad samt daterad 66, blandteknik på duk, ca 100x92 cm

Bo Hylander Blandteknik

Budhistorik (4 bud)

5080675
5078884
5078883
700
5077380

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.