Herrbetjänt Italien

668364

HERRBETJÄNT, Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft, stomme i teak, höjd ca 104 cm

Smärre slitage

Diverse

Rum 15

Herrbetjänt Italien

Budhistorik (10 bud)
5084894
700
5084860
650
5084480
600
5084858
600
5084480
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.