Bordspegel sent 1800-tal

668353

BORDSSPEGEL, oval, 1800-talets slut, rokokostil, valnöt, höjd 62, bredd 53 cm

Torrsprickor, slitage

Speglar

Hylla 2

Bordspegel sent 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5078980
2019-08-14 22:01:41

2019-08-18 kl 18:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.