Vaser opalglas

668343

VASER, 3 st, 1900-talets början, opalglas bemålade med blomsterdekor, höjd ca 27-34 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av förgyllning

Glas, Vaser, skålar, fat

Vaser opalglas

Budhistorik (1 bud)

5084321
2019-08-18 13:39:58

2019-08-18 kl 13:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.