Sven X:et Erixon

Föregående | Översikt | Nästa

668336

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Åkerfält, Halland, signerad och daterad Sven Erixon -44, olja på pannå, ca 38x45 cm

Proveniens: Färg och Form, Malmtorgsgatan 10, Stockholm 1945

Ändringar/tillägg
Kvitto från Färg och Form avhämtas i Utlämningen

Rum 18

668336 - Sven X:et Erixon
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sven X:et Erixon

Budhistorik (30 bud)
5082585
18 500
5082100
18 000
5082584
18 000
5082100
17 500
5082142
17 000

14 timmar 56 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
19:20   (20:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
18 500
1 785 EUR, 2 028 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.