Sideboard/ sekretär Bräntorps

668333

SIDEBOARD/ SEKRETÄR, 1950/60-tal, Bräntorps, tvådelat, fanérat i teak med svartmålade handtagen, nedre delen med 4 lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, övre delen med klaff med bakomliggande hyllplan samt 2 lådor övanpå, brickmärkt, höjd ca 122, 129x41 cm

Slitage, märken, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Sideboard/ sekretär Bräntorps

Budhistorik (2 bud)

5077586
850
5076434

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.