Peter Nyborg oljemålning

668328

PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "Rule the Waves", signerad Nyborg, a tergo daterad 2013, olja på duk, ca 100x80 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Peter Nyborg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
5093682
5093190
2 800
5093677
2 600
5093190
2 400
5088922

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.