Vas

668299

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av fohundar i underglasyrblått, höjd 22 cm

Krackelyr

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Vas

Budhistorik (4 bud)

5090095
5090077
5090077
5089195

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.