1 par vaser

668286

VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, floral dekor i underglasyrblått, höjd 28 cm

Fotringsnagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

1 par vaser

Budhistorik (16 bud)
5090123
2 600
5090094
2 400
5090086
5090076
5090076
1 400

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.