Bergère Louis XVI-stil

668280

BERGÈRE, 1900-tal, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca

Brukslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Bergère Louis XVI-stil

Budhistorik (12 bud)
5089626
1 400
5089625
1 300
5089624
5088452
5087953

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.