Matgrupp gustaviansk stil

668261

MATGRUPP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 7 dlr, bestående av matbord, buffé, hörnskåp samt. 4 stolar, samtliga med stomme i vitlackerat trä och skuren dekor, stolarna med textilklädda sitsar, skåpets höjd ca 178 cm, bufféns höjd ca 90 cm, yttermått ca 189x45 cm, bordets höjd ca 74 cm, skivans diameter ca 109 cm, stolarnas sitthöjd ca 44 cm, medföljer gör 2 iläggsskivor á 48 cm

Bruksslitage, enstaka märken förekommer

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta i utlämningen

Möbler, Matbord

Rum 3

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
5084327
2 400
5085244
5084327
5084326
5077715
700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.