Axel Salto litografi

668245

AXEL SALTO (1889-1961): Mardrömshäst, signerad Salto, onumrerad, färglitografi, bildstorlek ca 20x18 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Axel Salto litografi

Budhistorik (2 bud)

5080967
5079396

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.