Juan Madojo oljemålning

668244

JUAN MADOJO (Spanien, född 1921): Figurkomposition, signerad och daterad Madojo 63, olja på pannå, ca 121x121 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Juan Madojo oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5083846
5083567
5082904

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.