Ilona Klara Boman oljemålning

668243

ILONA KLARA BOMAN (1913-2000): Stilleben med solros, signerad I. Klara Boman, olja på duk, ca 45x38 cm

Rum 4

Ilona Klara Boman oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5084171
5083960

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.