Bordsutensilier silver

668240

BORDSUTENSILIER, silver, bestående av: 17 teskedar (8+9), 1 sockertång i nyrenässans, 1 sockertång ,William Robert Smily, London 1800-talets mitt, 1 kaktång, 2 tårtspadar, 1 tesil med uppsats, total vikt ca 480 g

Smärre bruksslitage

Silver

Bordsutensilier silver

Budhistorik (8 bud)
5080914
2 800
5077505
2 600
5080213
2 400
5077505
5080212

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.