Parti silver

668237

PARTI SILVER, 3 dlr, bestående av 1 askfat, 1 bägare, 1 cigarettfodral, Danmark, Amager Travselskap för Journalistlandskampen 1946, total vikt ca 528 g

Smärre bruksslitage, repor, oxidering, askfatets ilägg med travhästar ej silver

Silver

Monter 10

Parti silver

Budhistorik (3 bud)

5077504
1 800
5076255
1 700
5076255

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.