Stouby soffa

668235

STOUBY, ''Eva", 2-sitssoffa, Danmark, 1900-talets andra hälft, stoppad svart skinnklädsel, lösa plymåer, ben i svartlackerad bok, sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 143 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 11

Stouby soffa

Budhistorik (7 bud)
5084249
2 400
5084248
5084215
5083413
1 600
5082648

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.