Lena Linderholm färglitografi

668232

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Den stulna korgen", signerad Lena A Linderholm, provtryck, färglitografi,

Tavelvagn 1

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (10 bud)
5083319
900
5081989
850
5081945
5081987
750
5081945
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.