Lena A Linderholm färglitografi

668231

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Marknaden i Nice", signerad och märkt EA, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm

Fack 3

Budhistorik (6 bud)
5081453
700
5084377
650
5081453
600
5084376
550
5081453
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.