Collier av platina med diamanter

668227

HALSBAND, platina/900, baguetteslipade diamanter, totalt 9,35 ct, enligt gravyr, stämplad DP i en kvadrat, längd ca 45 cm, vikt ca 91,7 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Budhistorik (20 bud)
5085259
54 000
5085258
52 000
5085254
50 000
5085250
48 000
5085246
46 000

Slutpris SEK:
54 000
5 301 EUR, 5 886 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.