Bertil Vallien skål

668212

BERTIL VALLIEN, skål, Kosta Boda, blåtonad glasmatta med polykromt överfång, samt. applikationer i guldbemålning, signerad samt. numrerad 59252, höjd ca 12, diameter ca 18 cm

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Bertil Vallien skål

Budhistorik (9 bud)
5083538
700
5083228
650
5083078
600
5082946
550
5082775
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.