Oscar Reutersvärd akvarellerad teckning

668188

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Fruktbarhetsguden Menu-Heru i Abydos avlar sig själv med sin mor Isis", signerad Oscar Reutersvärd, akvarellerad pennteckning på papper, 30x21 cm

Konst, Teckningar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (1 bud)

5083930
2019-08-18 10:46:57

2019-08-18 kl 19:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.