Roland Svensson färglitografi

668166

ROLAND SVENSSON, (1910-2003): Hamnmotiv med skutor, signerad Roland S. numrerad 112/310, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm

Gulnade kanter

Rum 4

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (1 bud)

5081279
2019-08-16 14:28:38

2019-08-18 kl 19:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.