Axel Peter olja på duk

668164

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med tulpaner och frukt, signerad Ax. Peter, olja på duk, ca 73x111 cm

Dukskador, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Axel Peter olja på duk

Budhistorik (23 bud)
5083927
3 800
5082084
3 600
5082084
3 200
5082324
5082084
2 800

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.