Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

668160

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), "Fasan", signerad Kluchnikov, olja på duk, ca 28x19 cm

Budhistorik (19 bud)
5088764
3 200
5093598
5088764
2 800
5093596
2 600
5088764

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.