Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

668158

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Fasan och fasantupp i snö, signerad Kluchnikov, olja på duk, daterad 2019 ca 50x80 cm

Rum 15

Budhistorik (14 bud)
5084456
2 600
5084453
2 400
5084420
5084383
5084383
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.