Spegel

668137

SPEGEL, barock, möjlligen Prechts verkstad, skuren dekor, kvicksilverfolierat glas, spår av förgyllning, höjd 76, bredd 49 cm

Lagningar, omarbetad, smärre skador

Speglar

Spegel

Budhistorik (27 bud)
5083178
8 400
5081660
8 200
5081660
7 400
5083177
7 200
5081660
7 000

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.