Piet Mondrian serigrafi

668136

PIET MONDRIAN, efter, Composition avec rouge, jaune et blur, reproduction serigraphie, signerad och daterad i trycket PM 21, Spadem 1980, Nouvelles Images France, motivmått ca 62x57 cm

Något vågigt blad

Rum 7

Piet Mondrian serigrafi

Budhistorik (26 bud)
5082837
4 400
5081159
4 200
5082836
5081159
3 800
5082835
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.